.

.

New
Алатки за сечење на Морс 30009 Спирална точка HPT со високи перформанси за алуминиум, челик со голема брзина, светла завршница, дијаметар на теренот H2, 3 флејти, големина

Алатки за сечење на Морс 30009 Спирална точка HPT со високи перформанси за алуминиум, челик со голема брзина, светла

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Димензии на пакетот : 4 l x 0,5 h x 0,5 w (инчи) Тежина на пакет : 0,02 фунти. Земја на потекло : Соединетите држави. Број на дел : 30009. Димензии на пакетот : 4 l x 0,5 h x 0,5 w (инчи). Тежина на пакет : 0,02 фунти. Земја на потекло : Соединетите држави. Број на дел : 30009. Направено со врвен металургија во прав со голема брзина. Оваа чешма првенствено е дизајнирана за прислушување преку дупки во алуминиумски легури. Спиралната точка ги присилува чиповите пред чешмата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди