.

.

New
64 џебови Фото албум мини албум со фото-кутија со лисја за лисја за Fujifilm Instax Mini Liplay 70 7S 8 25 50S 90 Film/ Pringo 231/ Fujifilm Instax SP-1/ Polaroid PIC-300 Рамка за складирање на слики

64 џебови Фото албум мини албум со фото-кутија со лисја за лисја за Fujifilm Instax Mini Liplay 70 7S 8 25 50S 90 Film/

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Материјал : ПВЦ За големина на фотографија : 8,5 * 6cm/3. Совршен и симпатичен за Instax Mini филм, сликите се вклопуваат лесно. Мини големина, елегантен дизајн и шармантен изглед, предниот џеб на албумот е дизајниран да ви овозможи да ја покажете најубавата фотографија. Одлично за свадби, ангажмани, дипломирања, книга за гости, фотографии за бебиња, спомени, земање белешки, скици, рецепти или други опсесии на Арти. Материјал : ПВЦ. За големина на фотографија : 8,5 * 6cm/3. Совршен и симпатичен за Instax Mini филм, сликите се вклопуваат лесно. Мини големина, елегантен дизајн и шармантен изглед, предниот џеб на албумот е дизајниран да ви овозможи да ја покажете најубавата фотографија. Одлично за свадби, ангажмани, дипломирања, книга за гости, фотографии за бебиња, спомени, земање белешки, скици, рецепти или други опсесии на Арти. Карактеристики : Добар начин да ги задржите фотографиите за складирање на сеќавања добро со тоа што ги ставате во него, модерен дизајн обезбедува спецификации на Flash Look : Material : DS, PU Color : Како што сликата покажува дебелина : приближно.30 "Големина : приближно.49" За големина на фотографија : 8,5 * 6cm/ 3.36" Држете : 64 слики (4pics x 16 Pages) + 1 џеб на насловната страница.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди