.

.

New
Стабилизатор на Gimbal за смартфон w/OLED дисплеј Фокус и копче за зумирање на лице за следење на лице, автоматско инцепција, 3-оски iPhone Gimbel за iPhone 13 12 11 Pro/Max/XS Galaxy S21, Tiktok, YouTu

Стабилизатор на Gimbal за смартфон w/OLED дисплеј Фокус и копче за зумирање на лице за следење на лице, автоматско инцепција,

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

[Дизајн на преклопување на палма]] Аохуан Смарт XR 3-оски стабилизатор на гимбал е корисен и мал Паметниот XR има распространета големина од 236*112*75мм додека преклопената големина е 154*112*68mm. Тежината на паметниот XR Gimble е 375 G додека товарот е 260g.и можете да кликнете двојно кликнете на копчето за снимање за да го префрлите режимот на пејзаж и портрет во секое време.0 перформанси против алгоритмот против тресење] опремени со засилен моќен алгоритам за мотор без четка и паметен 4.0 анти-тресење, видеото е помазно и постабилно, можете да бидете и професионален видеограф. , како што се Voging, стриминг во живо, селфи, пешачење, спорт. [Уживајте во вашата видеографија со Smart XR] Вградениот OLED екран на рачката, така што ќе можете да го видите тековниот режим (PF, F, L, POV, GO) директно, што е френдно на Biggners и заменливиот дизајн на батеријата носи одлична погодност За да се фокусираат на отворено. [Интуитивна операција на апликации Aochuan] Апликацијата „Aochuan“ е компатибилна за паметни телефони на i Phone и Android. Во оваа надградена апликација Aochuan, можете да постигнете десетици функции како контрола на гестови и следење на лице, филтри за убавина, автоматско инцепција, временски рамки и временски период на движење. И неговиот интерфејс е многу едноставен и пријателски расположен без регистрација. Особено, Smart XR Gimbal може да го следи вашето лице и да го задржи лицето во центарот кога сте во живо, како што се Tik Tok, Facebook, You Tube и Instagram IGTV. [Вклучен пакет Aochuan Gimbal]] 1x Aochuan Smart XR Gimbal (не е вклучен телефон), 1 x статив, 1 x USB-C кабел за полнење, 1 x Упатство за корисникот. Апликацијата Aochuan доаѓа со вградени интуитивни упатства за режими на функции на Гимбал, плус 12-месечна услуга и нашиот тим за поддршка на клиенти може да се постигне за да ви помогне да излезете кога сте заглавени во употребата на стабилизаторот на Аохаун Гимбал. Ве молиме контактирајте не директно за брзо решавање на вашите проблеми. [Дизајн на преклопување на палма]] Аохуан Смарт XR 3-оски стабилизатор на гимбал е корисен и мал. Паметниот XR има распространета големина од 236*112*75мм додека преклопената големина е 154*112*68mm. Тежината на паметниот XR Gimble е 375 G додека товарот е 260g.и можете да кликнете двојно кликнете на копчето за снимање за да го префрлите режимот на пејзаж и портрет во секое време.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди