.

.

New
Шарпи 27174pp на џебни нагласувачи, технологија за мастило Smearguard, тенок облик, 1 блистер со 4 разновидни нагласувачи во боја

Шарпи 27174pp на џебни нагласувачи, технологија за мастило Smearguard, тенок облик, 1 блистер со 4 разновидни нагласувачи

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Лесниот врв на лепење на шилести на острините на џебот на Sharpie обезбедува супер мазно искуство за истакнување Светли, лесни за гледање бои го прават вашиот истакнат текст лесен за читање. Мастило за бришење на мастило помага да се спречи размачкање над многу мастила за пенкало и маркер (оставете мастило да се исуши пред да се истакне). Лесен-лесен, тесен врв на длето е одличен за истакнување, потенцирање и пишување белешки. Тенок облик е лесен за контрола и се лизга во ранци или тетратки. Шарпи 27174pp на џебни нагласувачи, мастило со мастило, тенок облик, 1 блистер пакет со 4 нагласувачи Лесниот врв на лежење на острините на џебот на Sharpie обезбедува супер непречено искуство во истакнувањето на искуства, светли, светли, лесни за се гледаат бои, го олеснуваат вашиот истакнат текст лесен за читање на намалување Стражарното мастило помага да се спречи размачкање над многу мастила за пенкало и маркер (нека мастилото суво пред истакнување) лесен леб, тесен врв на длето е одлично за истакнување, потенцирање и пишување белешки Тенок облик е лесен за контрола и се лизга во ранци или тетратки 1 Блистер пакет со 4 нагласувачи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди