.

.

New
Комплет за замена на брзина 6 парчиња за замена за гума за стакло КЛУЧНИ КЛУЧНИ КЛОБНИ КЛОБИ ПЛАТИ ПРИЈАЛНИ ЈАВНИЦИ ИНСТАЛ ИСТОРНИ ИНСТАЛНИЦИ И Алатки за стакло

Комплет за замена на брзина 6 парчиња за замена за гума за стакло КЛУЧНИ КЛУЧНИ КЛОБНИ КЛОБИ ПЛАТИ ПРИЈАЛНИ

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Не се потребни дополнителни алатки за замена на гумениот ракав на клешти, што е погодно и брзо 【6 компјутери Сет】 список е за 3 пара. Вкупно 6 парчиња гумени совети. Пријавете се на ширина на вилицата до 28мм. 【Користете го за】 Гумениот врв го заштитува стаклото од изгребано или исечено од страна на клешти за трчање. 【Лесен за употреба】 Користење на фен за загревање на врвот и нежно истегнете го. Кога врвот ќе се омекне, ставете го на Running Plier. 【Материјал】 Направен од синтетички полимери со голема густина. 【Поддршка на клиентите】 Поддржано со гаранција за живот на Speed Wox. Ние ги цениме сите повратни информации од клиентот, секогаш пријателска услуга за клиенти кои стојат зад производите Speed Wox, 100% гаранција за враќање на парите. 【6 компјутери Сет】 список е за 3 пара. Вкупно 6 парчиња гумени совети. Пријавете се на ширина на вилицата до 28мм. 【Користете го за】 Гумениот врв го заштитува стаклото од изгребано или исечено од страна на клешти за трчање. 【Лесен за употреба】 Користење на фен за загревање на врвот и нежно истегнете го. Кога врвот ќе се омекне, ставете го на Running Plier. 【Материјал】 Направен од синтетички полимери со голема густина. 【Поддршка на клиентите】 Поддржано со гаранција за живот на Speed Wox. Ние ги цениме сите повратни информации од клиентот, секогаш пријателска услуга за клиенти кои стојат зад производите Speed Wox, 100% гаранција за враќање на парите. Направено од траен материјал за синтетички полимери со висока густина, заштити ги предметите од гребнатини и измами. · Повеќе од 60 години искуство во производство на OEM, Speed Wox може да обезбеди стабилни производи со висок квалитет. · Ние се посветуваме да направиме Speed Wox како добро познат бренд за рачни алатки, да му обезбедиме на клиентот поквалитетни и практични рачни алатки за долг рок.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди