.

.

New
Seazwoods Shazhi56 50PC 90мм 6 дупки за пескарење на дупки Триаголник шкурка кука јамка за јамка 40-240 Абразивен пескачки диск за мелење полирање

Seazwoods Shazhi56 50PC 90мм 6 дупки за пескарење на дупки Триаголник шкурка кука јамка за јамка 40-240 Абразивен

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

Исполнете ги вашите потреби Изберете високо квалитетен природен абразивен, висока ефикасност, долг животен век на услуги. Сите чаршафи се дизајнирани да се користат суви. Тие се идеални за употреба на дрво, метал и кожа. Додадена погодност на кука. Исполнете ги вашите потреби. Изберете високо квалитетен природен абразивен, висока ефикасност, долг животен век на услуги. Сите чаршафи се дизајнирани да се користат суви. Тие се идеални за употреба на дрво, метал и кожа. Додадена погодност на кука. Име на бренд : Seewoods Size околу 90x90x90mm.mumber of дупки : 6.grit : : 40/80/110/180/240.package Вклучен 10 x 40 решетки песок хартија10 x 80 решетки песок хартија 10 x 120 решетки песок хартија 10 x10 x 180 x 180 Grits Sand Paper10 x 240 решетки песок хартија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди