.

.

New
Организатор на полица за кујнски полици, решетка за сушење на десктоп за кујни за домаќинства за канцеларија

Организатор на полица за кујнски полици, решетка за сушење на десктоп за кујни за домаќинства за канцеларија

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Стабилен дизајн : Полицата со кујната има расположен дизајн кој може да се рангира постојано без да заземате премногу простор за вас Голем капацитет : Кујната полица може да складира предмети со голем капацитет, и сè може да биде уредно организирано. Две големини : Две различни големини се достапни за да изберете да ги задоволите вашите потреби, за чување чаши и повеќе. Мулти функција : решетката за сушење на чашата не само што може да ја чува, туку и да исцеди вода, и може да се користи за повеќе намени. Пластичен материјал : решетката за одвод е изработена од пластичен материјал, кој е отпорен на абење и издржлив и може да се користи долго време. Стабилен дизајн : Полицата со кујната има расположен дизајн кој може да се рангира постојано без да заземате премногу простор за вас. Голем капацитет : Кујната полица може да складира предмети со голем капацитет, и сè може да биде уредно организирано. Две големини : Две различни големини се достапни за да изберете да ги задоволите вашите потреби, за чување чаши и повеќе. Мулти функција : решетката за сушење на чашата не само што може да ја чува, туку и да исцеди вода, и може да се користи за повеќе намени. Пластичен материјал : решетката за одвод е изработена од пластичен материјал, кој е отпорен на абење и издржлив и може да се користи долго време. Спецификација : Тип на ставка : Организатор на кујнски полици Материјал : Пластична категорија : приближно.5ozpackage список : 1 x Организатор на полици за кујна.

Останатите карактеристики

Item Type:
Kitchen Shelf Organizer 
Material:
Plastic
Weight:
Approx. 100g/3.5oz
Package List:
1 x Kitchen Shelf Organizer 
Обновено

Слични понуди