.

.

New
Математички формули шема на платно тота торба за еднократна употреба на намирници за купување чанти со чанти

Математички формули шема на платно тота торба за еднократна употреба на намирници за купување чанти со чанти

DEN 816.00

Тековен
Во продавницата

Платно Направени во САД или увезени. Големина : Големината на нашата торба за крпа за испорака е 16,1 (л) * 15 (w) инчи. Големата торба за купување може да смести големи количини намирници, како што се храна, зеленчук, овошје, млеко и други предмети. Материјал : Торбата за тота е изработена од ткаенина од платно. Оваа торба има трајни рачки во соодветна големина, што е погодно и за држење на рацете и за рамото. Нема да изврши дополнителен притисок врз рамото и нема да се скрши дури и да држи тешки предмети. Дизајн : Нашата торба за тота на платно има двострани печатени обрасци, тенок и стилски дизајн, погоден за совпаѓање на различни стилови на облека. Флексибилната и мека лента за рамо го прави удобно за употреба и издржлива. Повод : Нашата еко -торба за купување може да се користи за секојдневно шопинг или складирање, приморски празници, патување, кампување и многу повеќе. И оваа графичка торба за платно е погодна како подарок за Денот на мајката, Денот на наставниците, роденденската забава, свадбената забава, деверуша и пријатели. Подготвување и еднократно : Нашата торба за тота на платно може да се мие и да се измие со рака. Торбата за тотална тота може да се користи многу пати. Ве молиме измијте го со ладна вода, што може да го направи малку брчки, но нема да се намали значително. Направени во САД или увезени. Големина : Големината на нашата торба за крпа за испорака е 16,1 (л) * 15 (w) инчи. Големата торба за купување може да смести големи количини намирници, како што се храна, зеленчук, овошје, млеко и други предмети. Материјал : Торбата за тота е изработена од ткаенина од платно. Оваа торба има трајни рачки во соодветна големина, што е погодно и за држење на рацете и за рамото. Нема да изврши дополнителен притисок врз рамото и нема да се скрши дури и да држи тешки предмети. Дизајн : Нашата торба за тота на платно има двострани печатени обрасци, тенок и стилски дизајн, погоден за совпаѓање на различни стилови на облека.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди