.

.

New
WSSBK Пролет Лето Моне Градина Коса Клип Коса Картичка Рачно Изработена Метална Глава За Жени

WSSBK Пролет Лето Моне Градина Коса Клип Коса Картичка Рачно Изработена Метална Глава За Жени

DEN 2268.48

Тековен
Во продавницата

Употребата на популарни кристали рачно нанижани, слатководни бисерни украси класичен ретро не е лесно да се излезе од мода Врежан со 3д процес на де-пондерирање, убавината е лесна и нежна. Рачно полирана, рачно нанижана мушка со мушка, нежна и елегантна. Популарна цветна форма со имитациони кристали за нежен и пенлив изглед. Дебел слој за позлата, процес на вакуумско обложување, не е лесен за трошење не е лесно да исчезнат. Употребата на популарни кристали рачно нанижани, слатководни бисерни украси класичен ретро не е лесно да се излезе од мода. Врежан со 3д процес на де-пондерирање, убавината е лесна и нежна. Рачно полирана, рачно нанижана мушка со мушка, нежна и елегантна. Популарна цветна форма со имитациони кристали за нежен и пенлив изглед. Дебел слој за позлата, процес на вакуумско обложување, не е лесен за трошење не е лесно да исчезнат. Употребата на популарни кристали рачно нанижани, слатководни бисерни украси класичното ретро не е лесно да се излезе од мода врежана со 3д процес на де-пондерирање, убавината е лесна и нежна рачно полирана, рачно нанижана мушка со мушка, нежна и класична популарна цветна форма со имитациони кристали за нежен и пенлив изглед дебел слој за позлата, процес на вакуумско обложување, не е лесно да се потроши не е лесно да се фадематеријал : легуризирај : како што е прикажано, 8,5 см долг, 8 см долг основен клип пакет вклучува : клип за коса*1 (други ПРЕДМЕТИ ЗА прикажување не се вклучени)топли совети. Поради разликите во екранот, сликата може да не ја одразува вистинската боја. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете 0,1-0,5 см грешка да преовладува во натура.Може да се совпадне со различни стилови.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди