.

.

New
30 парчиња по кутија орално чистење на мирис чисто стап за чистење на устата за чистење на лош здив свеж здив за нега на стомакот копче залепување батерија оперирана

30 парчиња по кутија орално чистење на мирис чисто стап за чистење на устата за чистење на лош здив свеж здив за нега

DEN 56.32

Тековен
Во продавницата

? [Материјали] Печ за копче за стомакот ви обезбедува грижа за природата ? [Само-загревање] Печ ви носи топло и удобно искуство. ? [Ефективни] абдоминални гранули имаат добар ефект на климатизација врз здивот на оралното чистење. ? Налепниците на папокот работат 8-12 часа за најдобри резултати. ? Ефектот не е ист. Во зависност од сопственото тело, потребни се околу 4-8 недели за да бидат ефективни. 30 парчиња по кутија орална мирис чистење чисто стапче за чистење на устата за чистење лош здив свеж здив за нега на стомак копче залепување батерија оперирана заби четкање за возрасни 30 парчиња по кутија орален мирис чистење чист стап за чистење на уста папокот стап за чистење лош здив свеж здив Care Stick Belly Button Paste Material : paste Color : as the picture shows, (Due to the difference between different monitors, the picture may have slight color difference. please make sure you do not mind before ordering, Thank you!) Package weight : 45g Package size : 9x5.3cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди