.

.

New
4000lb 65 стапки јаже макара за кревање 2 тони блок на тркала и систем за справување 7: 1 моќност за кревање на сооднос

4000lb 65 стапки јаже макара за кревање 2 тони блок на тркала и систем за справување 7: 1 моќност за кревање

DEN 479.84

Тековен
Во продавницата

65 стапки од 0,3 "поли јаже со јачина на кршење од 4000lb и капаче за оптоварување од 2000 фунти Повлекувачот на јажето е изработено од силен полипропилен материјал за затегнување со голема јачина за да се обезбеди никакви расправии. Куќиштето на блокот на тркалото и системот за справување е изработено од челик позлатен со цинк За да се спротивставиме на абење и солза, безбедносните куки ја држат дигалката безбедно. Рачен рачен јаже дигалки : Нема потребна електрична енергија или помош, моќност од сооднос 7 : 1 значи дека напорот со една фунта одгледува 7 килограми, можете да кренете тежок предмет лесно единечен. Механизмот со тешки блокови и справи со речиси целата работа, совршена за спортист : Лов, пловење, кревање, гаража, елени, сечење дрвја, таванот на DIY и многу други намени. Куќиштето на блокот на тркалото и системот за справување е направено од Цинк-позлатен челик за да се спротивстави на абење и солза, безбедносните куки држат дигалка безбедно во место 65 стапки од 0,3 "поли јаже со јачина на кршење на 4000lb и капаче за оптоварување од 2000 фунти Подигнување на раката на јажето : Не е потребна електрична енергија или помош, моќност од сооднос 7 : 1 значи дека напор со една фунта одгледува 7 килограми, можете да кренете тежок предмет лесно со еден рачен тешки блок и механизмот за справување со скоро целата работа, совршена за спортист : Лов, пловење, кревање, гаража, елени, сечење дрвја, таванот на DIY и многу други намени.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди