.

.

New
Сончоглед Насмевка Симпатична Цветна Телефонска Кутија За apple iPhone 14 Pro Max Мазен Силиконски Мек Капак за iPhone 14ProMax-6,7 инчи

Сончоглед Насмевка Симпатична Цветна Телефонска Кутија За apple iPhone 14 Pro Max Мазен Силиконски Мек Капак за

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

[Компатибилност] одговара само за i Phone 14 Pro Max (Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел). [Големина на екранот] 6,7 инчи. [Симпатичен Дизајн] симпатичниот дизајн на насмевка од сончоглед ви нуди цел среќен ден. [Тенок Фит] случајот е тенок и лесен, нудејќи чувство на мазна рака. [Прецизен Исечок] прецизниот исечок на камерата и копчињата може совршено да го заштити вашиот телефон. Сончоглед Насмевка Симпатична Цвет Телефон Случај.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди