.

.

New
Tyjnef не'рѓосувачки челик кујнски сад за кујнски сад за кујнски сад за јадење чинија сад за сушење решетката за сушење wallид монтирање кујнски организатор држач за ск?

Tyjnef не'рѓосувачки челик кујнски сад за кујнски сад за кујнски сад за јадење чинија сад за сушење решетката

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Користете го нашиот организатор на кабинетот за кујни за подобро управување и складирање на вашиот кујнски бројач, држејќи ја вашата кујна подалеку од неуредниот, лизгав, великодушно големина и исклучителен стил што го прави погоден за повеќе семејства Решетката за садови е направено од 201 не'рѓосувачки челик и има трајна обвивка за 'рѓа за стабилност и издржливост. Конекторот обезбедува цврста поддршка, така што нема магла или замав, така што вашата чинија нема да се сруши. Инсталација на студенти, стабилна и издржлива, без загриженост. Имајќи 60 кг без притисок, лого со голема јачина, стабилно и не потпирајќи се напред. Независна позиција на картички, продлабочување на дизајнот на просторот, стабилно поставување на садот. Име : Rackmaterial за садови : 201 не'рѓосувачки челик на нашиот организатор на кабинетот на кујната за подобро управување и складирање на вашиот кујнски бројач, држејќи ја вашата кујна подалеку од неуредниот, лизгав, великодушно големина и исклучителен стил што го прави погоден за повеќе семејства. од 201 не'рѓосувачки челик и има издржлива облога што е докажано од 'рѓа за стабилност и издржливост. Конекторот обезбедува цврста поддршка, така што нема мавта или замав, така што вашата чинија нема да се сруши. Инсталација на непрекинато, стабилно и издржливо, без загриженост. Позиција, продлабочен дизајн на просторот, стабилно поставување на садот. Пакетот вклучува : 1*Rackplease на садови Дозволи 1-3 см се разликува поради рачното мерење. Неза : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на слики.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди