.

.

New
Катедрала Нотр Дам Автомобил Вратот Перница Мека Автомобил Потпирач За Глава Перница Вратот Одмор Перница Перница 2 Пакет За Возење Патување

Катедрала Нотр Дам Автомобил Вратот Перница Мека Автомобил Потпирач За Глава Перница Вратот Одмор Перница

DEN 556.64

Тековен
Во продавницата

Полиестер Произведено во САД Или Увезено. Материјал : капакот на перницата за вратот на автомобилот е изработен од полиестер, а внатрешниот е направен од памук, кој е мек и удобен. Дизајн : симпатичната перница за потпирач за глава за автомобил е дизајнирана со патент, што е погодно за перење; еластичниот ремен е дизајниран на перницата, што е погодно за да ја поправите перницата каде и да ви треба. Големина : Големина На Перница За Потпирачи за Глава : 11*7.54 инч, погоден за речиси сите возила. Можете да го изберете вашиот омилен стил за купување. Прилика : перницата за потпирач за глава за Автомобил за возење е совршена за употреба дома, автомобил, камион, патување и многу повеќе за да се чувствувате опуштено. Можете исто така да го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажбата : ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Перницата за вратот на автомобилот ќе ве придружува за пријатно време на возење. Користејќи висококвалитетни материјали, повеќе бои и персонализиран дизајн на модели, перницата за потпирачи за глава на автомобил ви носи поинакво искуство во возењето.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди