.

.

New
Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран С. Л. Бенфика Икони Шема Графика Мека Гел Случај Компатибилен Со Samsung Галакси Таб С8 Плус

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран С. Л. Бенфика Икони Шема Графика Мека Гел Случај Компатибилен Со Samsung

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран с бенфика производ. Стилски, отпорен на гребење, печатена графика со висока резолуција. Издржливиот мек гел материјал обезбедува лесна, амортизирана заштита од удар, гребнатини и прашина. Подигнатите предни рабови помагаат да се заштитите од гребење на екранот ако го поставите вашиот мобилен уред со лицето надолу. Обезбедува удобно држење што нема да се лизне. Покажете ја вашата љубов Кон Спортот Лисбоа е бенфика ака Како Агуиас( Орлите), Ос Енкарнадос (Црвените) и О Глориозо (Славниот)! Нашата прекрасна колекција на дизајн С. бенфика ви овозможува да добиете случаи со дресот на вашиот омилен играч и многу повеќе! Од нивните најнови комплети за дома и далеку до нивниот иконски грб, направете го вашиот уред да се истакне со еден од "Големите Три" фудбалски клубови во Португалската Премиера лига. Ве покривме со широк спектар На Дизајни На Главни Куќишта Официјално Лиценцирани случаи На С.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди