.

.

New
SSOIU Црна Позадина Црвена Боја Експлозија На Боја Пукна Црвена Црна Подлога За Глувче Тркалезна 200x200x3mm

SSOIU Црна Позадина Црвена Боја Експлозија На Боја Пукна Црвена Црна Подлога За Глувче Тркалезна 200x200x3mm

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Големина На Подлогата на глувчето : 7,87 "х7, 87" (200мм х 200мм х 3мм), вклучен Пакет : 1* Подлога за Глувци Секогаш обезбедува Висококвалитетни Производи-Изработени од природна гума, меки и удобни, без деформација. Подлога против лизгање-Симпатична форма на правоаголник со дното против лизгање, нема да се лизне со глувчето, супер издржлив. Уникатни Прекрасни дезени, живописни бои, најдобра идеја за подарок. Интересен уникатен дизајн персонализирана прилагодена подлога за глувче, ви дава ново чувство за вашиот канцелариски живот. Добредојдовте во продавницата "SSOIU" за да нарачате Подлога за Глувче. Ние сме професионални во врска со подлогата за глувчето и куќиштето за мобилни телефони, посветени на развивање на попрактични попрактични и еколошки производи. Нашата Подлога За Глувчето како што е прикажано на сликите погоре. Прилагодени Влошки За Глувци! Изразете се со нашите влошки за глувци! Украсете го вашето биро со вашата омилена слика или изберете од илјадници дизајни кои изгледаат одлично и го штитат глувчето од гребнатини и остатоци.Површината со фина текстура ги подобрува движењата на глувчето за следење, гумената подлога што не се лизга цврсто ја зафаќа работната површина. Поседувајте Уникатен, Убаво Дизајниран Случај Кој Носи Среќа Во Вашиот Живот. ЗАБЕЛЕШКА : ние исто така прифаќаме сам дизајн со вашите слики. Сите наши производи се направени од еколошка гума, ве молиме слободно контактирајте не со какви било прашања. Предметите се продаваат само под приватен бренд "SSOIU". Бидете свесни за неовластениот продавач на следбеници.Ви благодариме за сите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди