.

.

New
Волк со Роза Скокачки Алишта Со Капак Преклоплива Корпа За Складирање Склоплива Торба За Перење за Кампување Расадник

Волк со Роза Скокачки Алишта Со Капак Преклоплива Корпа За Складирање Склоплива Торба За Перење за Кампување

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

€ПРОМЕНЛИВА ГОЛЕМИНА : поп-ап пречка за перење е 15, 7х15, 7х18, 5 во кога е исправена и 15, 7х15, 7х2 во кога се намалува Неговата големина може многу да ви заштеди простор, особено погоден за места со ограничен простор, како што се мали станови, студентски дом итн. ●МАТЕРИЈАЛ● : скокачката пречка за перење е изработена од 210 облоги и висококвалитетна челична жица. Дното е цврсто, не е лесно за кинење или оштетување и издржливо. Челичната жица ја прави корпата не лесно деформирана и флексибилно се намалува. Questares q : pop-up пречка за перење усвојува цврста пружинска структура. Има целосен капак на патент, кој е запечатувачки и отпорен на прашина и армирани рачки за лесно носење. `+Прилика : Поп-ап пречка за перење алишта е многу погодна за перење соба, кампување, пикник, тревник, градина, плажа, стан, студентски дом, студентски дом, хотел, итн. Тоа може да биде чување валкана облека, играчки и спортски производи. Погоден за внатрешни и надворешни работи. ●ЧИСТА : ве Молиме, не миете машина, не избелувајте, не исушете ја и исушете ја. Оставете го да се исуши природно. €ПРОМЕНЛИВА ГОЛЕМИНА : поп-ап пречка за перење е 15, 7х15, 7х18, 5 во кога е исправена и 15, 7х15, 7х2 во кога се намалува. Неговата големина може многу да ви заштеди простор, особено погоден за места со ограничен простор, како што се мали станови, студентски дом итн. ●МАТЕРИЈАЛ● : скокачката пречка за перење е изработена од 210 облоги и висококвалитетна челична жица. Дното е цврсто, не е лесно за кинење или оштетување и издржливо. Челичната жица ја прави корпата не лесно деформирана и флексибилно се намалува. Questares q : pop-up пречка за перење усвојува цврста пружинска структура. Има целосен капак на патент, кој е запечатувачки и отпорен на прашина и армирани рачки за лесно носење. `+Прилика : Поп-ап пречка за перење алишта е многу погодна за перење соба, кампување, пикник, тревник, градина, плажа, стан, студентски дом, студентски дом, хотел, итн. Тоа може да биде чување валкана облека, играчки и спортски производи. Погоден за внатрешни и надворешни работи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди