.

.

New
Хохо Енканто Партија Услуги, 84 парчиња Енканто Роденден Материјали Вклучуваат Копче Иглички, Клуч Синџир, Силиконски Нараквица, Налепници, Енканто Партија Украси ?

Хохо Енканто Партија Услуги, 84 парчиња Енканто Роденден Материјали Вклучуваат Копче Иглички, Клуч

DEN 255.84

Тековен
Во продавницата

[Што Има Во Пакетот ] : има 12 парчиња силиконски нараквици, 12 парчиња силиконски синџири за клучеви, 12 иглички за копчиња, 50 налепници во пакувањето [Убав Квалитет ] : нараквицата за забава енканто и синџирот на клучеви се изработени од природни материјали, меки и пријателски за кожата. 50 парчиња стилови на налепници се случајни и не се повторуваат, секоја игла за копчиња доаѓа поединечно спакувана. [Повеќенаменски ] : овој производ вклучува значка, нараквица и синџир на клучеви што може да се носат според вашите сопствени преференции, налепници што можат да се прикачат на многу места. [Сет за подароци енканто ] : овој производ содржи подароци од четири типа, како што се силиконски нараквици, силиконски синџири за клучеви, иглички и налепници, кои ги збогатуваат украсите за подароци за забави. [ 100% Задоволства ] : ќе се потрудиме да ве направиме задоволни со нашите производи и услуги. Доколку имате какви било прашања по добивањето на производите, слободно контактирајте не. Ние ќе ги замениме производите или ќе се справиме со наплата за вас што е можно поскоро. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 12 Иглички Со Копчиња 12 Силиконски Нараквици 12 Силиконски Синџир На Клучеви 50 Налепници.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди