.

.

New
3.75 5 Фиока За Фиоки Повлекува Рачки Копче Керамички Бел Крекл Крем Рачка На Кабинетот Копчиња Врата За Мебел 96 128 мм

3.75 5 Фиока За Фиоки Повлекува Рачки Копче Керамички Бел Крекл Крем Рачка На Кабинетот Копчиња Врата За Мебел 96 128

DEN 92.80

Тековен
Во продавницата

1 Материјали : Легура На Цинк, Керамика. Боја : Кремаста бела. Пакување : 1 парче во полибаг, вклучени завртки. Плз изберете ја големината од варијации. Ако имате било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте не преку е-пошта. Материјали : Легура На Цинк, Керамика. Боја : Кремаста бела. Пакување : 1 парче во полибаг, вклучени завртки. Плз изберете ја големината од варијации. Ако имате било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте не преку е-пошта. Мерење : 3,75" рачка Должина : 5,4" (136 мм) Ширина : 1,15" ( 29 мм) Растојание Помеѓу Дупките (центар до центар) : 3,75" (96 мм) Висина : 1,15" ( 29 мм) 1" вклучени завртки.М4 би можеле да снабдуваме други завртки за должина, како 0,79"(20мм), 1,18"(30мм), 1,38"(35мм), 1,57"(40мм), 1,77"(45мм), 1,97"(50мм). Доколку ви треба,ве молиме контактирајте не преку е-пошта.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди