.

.

New
ВИСТИНА 16-13-05-10 50 мл Отворен Барел Стаклен Шприц со 5 Мл Дипломирање

ВИСТИНА 16-13-05-10 50 мл Отворен Барел Стаклен Шприц со 5 Мл Дипломирање

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Шприцевите со отворено буре се произведуваат од тврдо боросиликатно стакло и се прецизно калибрирани за точност Тие се дизајнирани да одговараат на повеќето најчесто користени ампули, ампули и машини за полнење шишиња. Достапно во големини од 50мл до100мл. може да се користи во фармацевтскиот процес. Шприцевите со отворено буре се произведуваат од тврдо боросиликатно стакло и се прецизно калибрирани за точност. Тие се дизајнирани да одговараат на повеќето најчесто користени ампули, ампули и машини за полнење шишиња. Достапно во големини од 50мл до100мл. може да се користи во фармацевтскиот процес. Овие шприцеви се произведени од тврдо боросиликатно стакло и се прецизно калибрирани за точност. надворешен дијаметар на Барел 32,35 мм. дијаметар на Јаката на цевката 44мм.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди