.

.

New
Л. О. Л. Изненадување! Девојки Врвови Дуксери Модни Дуксери Со Долги Ракави Пуловер Девојки Со Качулка Girls Зимска Облека

Л. О. Л. Изненадување! Девојки Врвови Дуксери Модни Дуксери Со Долги Ракави Пуловер Девојки Со Качулка Girls

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

94% Полиестер, 6% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Материјал : Дуксер За Дуксери За Девојки е изработен од мека, еластична, лесна ткаенина,удобна за носење, одговара на пролет, fall и зима, совршена за секојдневно носење. Официјално Лиценцирана Мга Л. Изненадување Стока. Повод : Девојки пуловер со розови/црни дуксери е погоден без разлика дали е дома или излегува, одлични комплети за салони или комплети за атлетска облека. Овие трендовски дводелни слатки облеки за девојки се совршени за вежбање, спортска облека, јога, трчање, вежбање, дом и лежење низ куќата. Овие девојки модни дуксери се одлични за пролет, aut/fall и зима. Пакет : 1 Х долг ракав маичка со качулка. Големина Референца. Ве молиме проверете ја последната слика, нашата табела со големини, за да ја пронајдете соодветната големина што ви треба. * Долг ракав * Мек и Удобен * Вклучува : 1*Дуксер * Материјал : 94% Полиестер, 6% Спандекс * машинско перење, сушење на паѓање * Увезено * Официјално Лиценцирана Мга Л. Изненадувачка Стока.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди