.

.

New
Полнач Одговара За Поттикне Оган Таблета со 5ft Тип-C И Микро USB Кабел за Полнење Оган HD 6 7 8 10&засилувач; Оган Плус/Деца/Деца Про/HDX/Поттикне/Paperwhite/Оаза Е-Читач

Полнач Одговара За Поттикне Оган Таблета со 5ft Тип-C И Микро USB Кабел за Полнење Оган HD 6 7 8 10&засилувач; Оган

DEN 190.08

Тековен
Во продавницата

Забелешка : Поттикне Е-читач И Оган таблети и двете имаат два различни интерфејси, а клиентите често прават грешки За да ја избегнеме оваа грешка, опремивме два кабли за полнење со различни интерфејси по иста цена. Осигурајте се дека уредот на клиентот може да се полни. Компатибилен Со Сите Оган Таблета и utaders, Оган HD 6 7 8 10 Таблета, Оган HD 7 8 10 Плус Таблета, Оган HD 7 8 10 Плус Деца Издание,Оган HD 7 8 10 Деца Про, HD HDX 7"8.9", Paperwhite сите верзија, Патување, Оаза, Kindel 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11. Должина : Кабел За Полнење ОД 5 СТАПКИ, Вклучува микро УСБ и Кабли За полнење Од Типот Ц ; Боја : Црна. Сертификација : UL Наведени, CE/FCC/Ro HS Сертифицирани, Над Топлина, Над Струја, Над Напон И Краток Спој Заштита. Има Шест Заштитни Функции и Силна Способност Против Пречки. Стабилна Струја И Пренос На Податоци. Забелешка : Поттикне Е-читач И Оган таблети и двете имаат два различни интерфејси, а клиентите често прават грешки. За да ја избегнеме оваа грешка, опремивме два кабли за полнење со различни интерфејси по иста цена. Осигурајте се дека уредот на клиентот може да се полни. Компатибилен Со Сите Оган Таблета и utaders, Оган HD 6 7 8 10 Таблета, Оган HD 7 8 10 Плус Таблета, Оган HD 7 8 10 Плус Деца Издание,Оган HD 7 8 10 Деца Про, HD HDX 7"8.9", Paperwhite сите верзија, Патување, Оаза, Kindel 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11. Должина : Кабел За Полнење ОД 5 СТАПКИ, Вклучува микро УСБ и Кабли За полнење Од Типот Ц ; Боја : Црна. Сертификација : UL Наведени, CE/FCC/Ro HS Сертифицирани, Над Топлина, Над Струја, Над Напон И Краток Спој Заштита. Има Шест Заштитни Функции и Силна Способност Против Пречки. Стабилна Струја И Пренос На Податоци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди