.

.

New
Доо Хартија За Пакување Подароци, 5 парчиња Хартиени Кутии За Подароци Со Лента За Божиќни Материјали За Пакување Божиќни Новогодишни Деца Фаворизираат Кутии За Ко

Доо Хартија За Пакување Подароци, 5 парчиња Хартиени Кутии За Подароци Со Лента За Божиќни Материјали За

DEN 107.52

Тековен
Во продавницата

Вклучен пакет : 5 парчиња Торби За Подароци ● Големина : Секоја кеса е Околу 15 см, Доволно за да собере подароци Од Слатки и мали подароци. ● Висок квалитет : хартија за завиткување подароци, Создадена Со еколошки хартиени материјали и соодветна дебелина на хартија, не се грижите за кинење или рипување додека завиткувате. ● Широко Користен : Совршен За роденден, празник, Божиќ, Ден На Децата, свадба, Ноќта на Вештерките, Ден На Мајката, туш за бебиња, обвивка за подароци за дипломирање. Што може да ги задоволи вашите различни потреби за пакување. Совршена хартија за завиткување подароци. Одличен е и за занаетчиски проект. Оваа хартија за завиткување е идеална за хартија во позадина, декорација на маса, декорација на подароци, кутија за подароци, декорација на забави. ● Внимание : хартиите за завиткување се преклопуваат при испорака, неизбежно е да има малку набори. Божиќните материјали За завиткување подароци Доаѓаат и сами го прават вашиот божиќен подарок! Со висококвалитетна хартија за завиткување, можете сами да ја завиткате кутијата за подароци или да завиткате цвеќиња. Ова ќе биде поисклучителен божиќен и Новогодишен подарок.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди