.

.

New
Qelus отворено Божиќни светла за лекови, 9 LED прозорец завеса трепкачки самовила, светла, водоотпорни водоотпорни висечки лежишта на мизокули, бели за забава, декор за

Qelus отворено Божиќни светла за лекови, 9 LED прозорец завеса трепкачки самовила, светла, водоотпорни водоотпорни

DEN 697.60

Тековен
Во продавницата

❄ [Бели светла на отворено на отворено] секој модел на големина со 8 лекари и двострани LED диоди на 2835 SMD Кул светло за паѓање на бел кристал мраз сигурно ќе донесат осветленост во вашата Божиќна декорација на отворено. Проucирен кристален мраз од спуштање мали колони светла, редови висеа во стреата, подготвувајќи се за Божиќ и зима. ❄ [Метеор за метеорски дизајн на лежење] Секоја предводена од овие светла на дождовница ќе вклучи и исклучи еден по еден, падот на светлината во исто време и ќе има одложување помеѓу секоја цевка, исто како и метеорскиот туш или снегот што паѓа низ Божиќната ноќ небо. ❄ [IP65 водоотпорни] Нашите светла за дожд на метеор за метеор се изработени од премиум компјутер транспарентна пластика, висококвалитетни SMD LED мониста, супер светли и ќе бидат привлечни дури и на долги растојанија. Водоотпорна оценка на нашите цевки од мраз и каблите се достигнува IP65, може да издржи дождливо, снежно и друго лошо време, совршено за употреба на отворено. ❄ [Должина на поврзување] Овие лесни светла што паѓаат со многу добар дизајн на визуелно дејство, растојанието на секоја цевка од мраз е 40 см/15,75 инчи, а осветленоста е конзистентна од кој било агол. Постои приклучок за конектор на светлосен крај, кој може да биде од крај до крај, проширен на максимум 3 сета, и да се напојува само со еден приклучок. ❄️[Perfect Outdoor Decorations] These dreamy icicle meteor shower lights are ideal for various indoor and outdoor decorations : Christmas, party, Valentine's Day, wedding, home, window, eave, roof, front yard, porch, patio, also for commercial building, Трговски центар, итн. Кул светло за паѓање на бел кристал мраз сигурно ќе донесат осветленост во вашата Божиќна декорација на отворено. Проucирен кристален мраз од спуштање мали колони светла, редови висеа во стреата, подготвувајќи се за Божиќ и зима. ❄ [Метеор за метеорски дизајн на лежење] Секоја предводена од овие светла на дождовница ќе вклучи и исклучи еден по еден, падот на светлината во исто време и ќе има одложување помеѓу секоја цевка, исто како и метеорскиот туш или снегот што паѓа низ Божиќната ноќ небо.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди