.

.

New
Професија Проширување Пена Спреј Пиштол Црна Висок Притисок Мијалник Пена Митралез Заптивната Смеса За Метал

Професија Проширување Пена Спреј Пиштол Црна Висок Притисок Мијалник Пена Митралез Заптивната Смеса За Метал

DEN 940.80

Тековен
Во продавницата

Пролетниот активирач ви овозможува прецизно да течете ●Лесна за Носење проширувањето на должината на цевката на апликаторот за прскање е 18,5 см / 7,28 инчи, што е многу компактно и лесно, лесно за носење и носење, многу погодно. ①Лесен за Употреба Овој активирач ви овозможува прецизно да течете и е лесен за употреба и чистење. Идеален за полнење, запечатување и изолација на мали празнини. €Удобно Користење пиштол пена усвојува ergономски дизајн, нема да се чувствуваат уморни по долго време употреба, и е многу удобно. Опис : Лесен За чистење meansономскиот дизајн значи дека е удобен за употреба долго Време Идеален За полнење, запечатување И изолација малите празнини Што Произлегуваат ви овозможуваат прецизно да течете Прецизниот дизајн предизвикан од пролет ви овозможува прецизно да количите пена, намалувајќи ја економската потрошувачка и отпадната пена. Одлични перформанси : со голема експанзија и силна адхезија, е идеален за изолација и запечатување на мали простори како што се вашите прозорци и врати. Спецификации : Материјал : пластика + легура максимален излезен притисок : 70 MPa Најдобро растојание за снимање : 10 mm(приближно) максимална стапка на проток на вбризгување : 10 L/min ширина На Прскање : 5mm (приближно) Боја : како што покажуваат сликите Карактеристики : со голема експанзија и силна содржина На Пакетот за адхезија : 1x Распрскувач за Проширување на Пена.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди