.

.

New
Сојузнички Месинг 2020 Континентална Колекција Наметка Кука, Античка Бронза

Сојузнички Месинг 2020 Континентална Колекција Наметка Кука, Античка Бронза

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Дизајнот монтиран на ѕид е идеална употреба на просторот. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Достапно во различни дизајнерски завршетоци. Обезбедени се лесни упатства за инсталација. Обезбеден е ограничен животен век. Опис на производот современиот мотив од оваа елегантна колекција има безвременска привлечност. Куката За наметка е изработена од најдобрите цврсти месинг материјали за да обезбеди цврста кука за вашите наметки и крпи. Куката е завршена со нашите дизајнерски завршетоци за да обезбеди неспоредливи перформанси Од Производителот Додадете привлечен дизајн и стил во вашата бања со оваа модерна Алатка За Собирање Хоризонти. Изработен од тежок издржлив цврст месинг со голем удар и обликуван како заштитен зафат што не се лизга за држење, како и за цел живот. Континенталната Колекција фаворизира нежно заоблени рабови и парчиња додатоци со отворен крај. Прстен за крпи и држач за тоалетно ткиво се речиси елипсовидни, а садот за сапуница монтиран на ѕид ја навестува едноставноста на раниот Американски дизајн. Парчињата во оваа колекција се јасни, но сепак различни : тркалезни платформи со цврст изглед поддржуваат држачи за тамблери/четки за заби и држат додатоци како прстени за крпи и држачи за тоалетна хартија со две столбови. Ова е една од нашите помали колекции, совршена за помали бањи или деца на кои им е потребен поедноставен дизајн. Бидете сигурни да го погледнете држачот за сапун и шипките за крпи поставени на ѕид.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди