.

.

New
Андонгнивел Женска Чипка Капчиња В Врат 3/4 Ракави Кошули Обични Лабави Блузи Врвови Шуплива Кошула

Андонгнивел Женска Чипка Капчиња В Врат 3/4 Ракави Кошули Обични Лабави Блузи Врвови Шуплива Кошула

DEN 118.24

Тековен
Во продавницата

КАРАКТЕРИСТИКИ : Секси Блуза За Жени, Длабок V Врат, Долг Ракав Со Ѕвонче, Шупливи, Нежни Цветни Везови, Капчиња Од Тантела, Копче За Стил На Кошула Надолу, Лабаво Вклопување, Секојдневна, Основна Цврста Боја ДИЗАЈН : Длабоко v вратот е многу секси, може да ја издолжи линијата на вратот. Нежниот цветен детал од тантела е симпатичен и моден, ткаенината е удобна и лесна, стајлингот е женствен, елегантен.Овој секојдневен врв кој ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. СТИЛ : Андонгнивел Блузи Економичен И Широко Користен, погоден за повеќето луѓе, натпревари со различна облека, Врвовите изгледаат природно и грациозно што ви даваат атрактивен шарм. ПОВОД : Цврста Боја,Лабаво Вклопување, меко, удобно и дише. Тоа?елегантен и fashion.It е одличен за секојдневно носење, надворешно носење, канцеларија, шопинг, запознавање, патување, одмор, излегување, одмор. ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големини, ве молиме изберете ја вашата соодветна големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, слободно контактирајте не преку е-пошта.Фала! Имајте убав ден!. За Жените Андонгнивел Блузи : Информации За Производот : Бренд : Андонгнивел Категорија : Блузи Сезона : Четири сезони Боја : Бела,Розова,Каки,Зелена,Кремаста,Жолта, Виолетова Големина : Мала, Средна, Голема,Х-Голема,ХХ-Голема,3х-Голема,4Х-Голема, 5Х-Голема.Погоден за повеќето форми На тело Материјал Погоден За Кожата : Тој е Мек и Лесен, Ви Овозможува Пријатно Искуство со Носење. Најважно : Лабава и течна ,сите бои беа лесни за облекување. Суштинско Значење За Секоја Мода Жени Или Девојка, и да добијат комплименти. Ве молиме дозволете (0,39-1,18) инчи / 1-3см грешка поради рачно мерење пред нарачката.Ве молиме имајте предвид дека се разликуваат по лице,затоа,деталните информации за големината треба да бидат разгледани подолу за описот на производот. Содржина на пакетот : 1 х Женска Кошула. Белешка За големина : Ако не сте сигурни која големина да ја изберете, можете да се повикате на табелата со големини во сликите на производот или описот на производот подолу.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди