.

.

New
Јас Сум Преживеан Кригла За Рак На Дојка Воин Кафе Кригла Подарок Рак На Дојка Свест Розова Лента Леопард Пеперутка Чаша

Јас Сум Преживеан Кригла За Рак На Дојка Воин Кафе Кригла Подарок Рак На Дојка Свест Розова Лента Леопард Пеперутка

DEN 524.80

Тековен
Во продавницата

Дали наоѓате убав производ за себе, вашиот пријател или вашата сакана личност која се соочува со болест на рак на дојка? Потоа, Ова јас Сум преживеан предмет, со прекрасна леопард пеперутка со розови панделки, е она што ви треба за да ја поддржите Оваа висококвалитетна керамичка бела кригла има врвен тврд капут кој обезбедува јасна и живописна репродукција на бои што сигурно ќе трае со години. Совршен е за сите топла ОРКА Облога; 3.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди