.

.

New
ЗЛДГИГ 12-Парче Божиќни Порцелански Садови За Пиење Еспресо Кафе Чај Чаши И Чинии Поставете Услуга За Подароци за 6 Лица

ЗЛДГИГ 12-Парче Божиќни Порцелански Садови За Пиење Еспресо Кафе Чај Чаши И Чинии Поставете Услуга За Подароци за 6

DEN 363.20

Тековен
Во продавницата

Посветен на обезбедување висококвалитетна услуга за порцеланска вечера во секојдневниот живот Во комбинација со класичната форма на купе, развиен е широк спектар на модели од тим дизајнери. Не само визуелно убава, извонредно обработената услуга за вечера е погодна и за употреба со микробранови и машини за миење садови. Уживајте во средбата и вечерата со вашите семејства и пријатели. Нека ја збогати вашата маса и да го направи примачот среќен!. Посветен на обезбедување висококвалитетна услуга за порцеланска вечера во секојдневниот живот. Во комбинација со класичната форма на купе, развиен е широк спектар на модели од тим дизајнери. Не само визуелно убава, извонредно обработената услуга за вечера е погодна и за употреба со микробранови и машини за миење садови. Уживајте во средбата и вечерата со вашите семејства и пријатели. Нека ја збогати вашата маса и да го направи примачот среќен!. Посветен на обезбедување висококвалитетна услуга за порцеланска вечера во секојдневниот живот.Во комбинација со класичната форма на купе, развиен е широк спектар на модели од тим дизајнери.Не само визуелно убава, извонредно обработената услуга за вечера е погодна и за употреба со микробранови и машини за миење садови.Уживајте во средбата и вечерата со вашите семејства и пријатели.Нека ја збогати вашата маса и да го направи примачот среќен! Вклучени во собата : 1. Вклучени СЕ 6 ЧАШИ : 6х 4" 220мл Чаши6х 6" Чинија .забелешки : поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-3мм, ви благодариме за разбирањето!Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на производот, ве молиме разберете.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди