.

.

New
Футрола За Телефон ниубити Со Клип за ѕвонче за iPhone 14 13 Pro Max 12 11 XR 7 8 Samsung Galaxy S22 Ultra S21 S20 S10 Забелешка 20 10 A21 A51 A71 A02s A12 A32 A42 Торбичка w/Држач За ЛИЧНА Карта Со Јамка

Футрола За Телефон ниубити Со Клип за ѕвонче за iPhone 14 13 Pro Max 12 11 XR 7 8 Samsung Galaxy S22 Ultra S21 S20

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Quality Premium Callity Quallet Folster торбичка со ремен е изработена од најлон и мека амортизирана внатрешна обвивка, заштитете го вашиот уред од гребнатини, еластичната лента на страна овозможува проширување или склучување договор, совршено одговара за вашиот телефон ●2 Опционални Внатрешни Димензии На Висечкиот Прстен : 3.18 " ① Компатибилност xphone 14 13 Pro Max/i Phone 13/13 Pro/12/12 Pro/11 /11 Pro /11 Pro Max/7/8/SE 2020, i Phone 7/8 Плус/6/6s Плус, IPHONE X/XS/XR/XS Max ® Samsung Galaxy S22 Ultra/S22 Плус/S22, S21 FE/S20/S21/S10 4 G/S10e/S10 Plus/S8/S20/S21/S21/S10 4 G/S10e/S10 Plus/S8/S9/s8 плус/ s9 плус/S7/s7, s10/s10e,S9 / S9+, S8 / S8+, S7 / S7 Edge, S6 ® Samsung Galaxy A03s, A13, A02s, A12, A32, A42, A52, a72, A01, A11, A21, A51, A71, A71 5g Uw, а10е, а20, а30, а50 ® моторола Г чиста, РАБ 2021, Г МОЌ 2021, Г Игла 2021, Г Игра 2021, Г Брзо, Г Моќ, Г Игла, Еден 5г, Г7 Моќ, Г6, Е 2020, Е6, Е5 Игра, З4, з3. €LG Aristo 5+, Аристо 4+, Аристо 3, Аристо 2, LV3 2018, Арена 2, Бегство Плус, Почит Кралската, Почит Династија, K51, K31, V60, K92, K22, K32. Стило 6, Стило 5+, Стило 5, Стило 4, П Игла, Г8Х Тинк, В30, В40, В50. ● Google Pixel 6 Pro/6, 5 A, 4 XL/4, 3 A XL/3 A, Пиксели 3/пиксели 3 XL, Пиксели 2, ПИКСЕЛИ XL.} пакетот Вклучува : 1 x Телефон Футрола Клип Јамка Држач За Торбичка 1 x планинарски карабинер висечки прстен 1 x засилен висечки прстен 1 x пенкало За игла Ние ќе дадеме брз одговор ако имате било какви прашања, и ние не штедиме напори во Обид да биде На Услуга за вас.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди