.

.

New
Клеј Метјуз Автограм Вилсон Нфл ФУДБАЛ W/ДОКАЗ, Слика На Клеј Потпишување За Нас, Грин Беј Пакерс, УСЦ Тројанци, Супер Боул Шампион, Про Боул

Клеј Метјуз Автограм Вилсон Нфл ФУДБАЛ W/ДОКАЗ, Слика На Клеј Потпишување За Нас, Грин Беј Пакерс, УСЦ Тројанци,

DEN 2879.84

Тековен
Во продавницата

Клеј Метјуз Потпиша Вилсон Нфл Фудбал W / ДОКАЗ 100% Автентичен Автограм. Сертификат За Автентичност Од Автентични_меморабили. Слика На Глина Потпишување За Нас. Сликата За Потпишување Глина За Нас Е Сопственост Само На Автентични Меморабили. Клеј Метјуз Потпиша Вилсон Нфл Фудбал W / ДОКАЗ. 100% Автентичен Автограм. Сертификат За Автентичност Од Автентични_меморабили. Слика На Глина Потпишување За Нас. Сликата За Потпишување Глина За Нас Е Сопственост Само На Автентични Меморабили. Ова е фудбал на вилсон нфл потпишан од Клеј Метјуз. Овој фудбал беше потпишан во сребрена боја пенкало. Оваа ставка ќе дојде со Сертификат за Автентичност (на нашиот сопствен дизајн), како и слика на спортистот/славна личност потпишување за нас. Сликата на потпишувањето на спортистот/славната личност за нас е сопственост само На Автентични_меморабили. Сите наши предмети се добиени лично и се 100% автентични.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди