.

.

New
Супер Тешки Кевлар Arмид Vbelt V-Појас одговара Swisher # 4H500

Супер Тешки Кевлар Arмид Vbelt V-Појас одговара Swisher 4H500

DEN 162.08

Тековен
Во продавницата

Ова Е Сосема Нов Супер Сила Кевлар/Vмид V-Појас Колку Е Силен Кевлар? Кевлар е материјалот што се користи во Булит Проф Вест!. Овој појас е 1/2 "х 50". Ова Е Сосема Нов Супер Сила Кевлар/Vмид V-Појас. Колку Е Силен Кевлар? Кевлар е материјалот што се користи во Булит Проф Вест!. Овој појас е 1/2 "х 50". Ова Е Сосема Нов Супер Сила Кевлар/Vмид V-Појас.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди