.

.

New
АТАЈ Канти За Ѓубре Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци За Сортирање Ѓубре Креативно Домаќинство Голема Кујна Кујна Складирање Ѓубре Монтиран На Ѕид/Б

АТАЈ Канти За Ѓубре Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци За Сортирање Ѓубре Креативно Домаќинство Голема

DEN 1713.60

Тековен
Во продавницата

Чист, Едноставен и Модерен Дизајн, Изработен од Издржливи Материјали Издржлив И Моќен, Со Едноставност на Цилиндрична Корпа за Отпадоци, Со Отворен Врв, Задолжителен За Модерни Домашни работи. Речиси Секој Простор (Вклучувајќи Бања, Спална Соба, Дневна Соба или Канцеларија) Додава Стилска Декорација, Со Чист И Елегантен Изглед, кој може да се Користи за Складирање Или Рециклирање На Отпадот. [ Определување на производот] : Канта За Ѓубре Монтирана На Ѕид Со Голем Капацитет ОД 10 ЛИТРИ, Канти за Складирање За Канцелариска Кујна и Дневна Соба, Голема Корпа За Отпадна Хартија,. [Со Дизајн На Капак] : Притиснете И Отворете Го Капакот со Прстите. Капакот Може Да Спречи Мириси. [Картичка Слот Дизајн] : Невидлив Предвремени Слот Дизајн, Слот Ширина 2см, Погоден За Дебелината На Вратата На Кујната На Повеќето Семејства. [ Вграден Дизајн] : Вграден Слот За Складирање Вреќи За Ѓубре, Област за Вреќи За Ѓубре, Лесен За Употреба, Нема Потреба да Се Најде. Чист, Едноставен и Модерен Дизајн, Изработен од Издржливи Материјали. Издржлив И Моќен, Со Едноставност на Цилиндрична Корпа за Отпадоци, Со Отворен Врв, Задолжителен За Модерни Домашни работи. Речиси Секој Простор (Вклучувајќи Бања, Спална Соба, Дневна Соба или Канцеларија) Додава Стилска Декорација, Со Чист И Елегантен Изглед, кој може да се Користи за Складирање Или Рециклирање На Отпадот. [ Определување на производот] : Канта За Ѓубре Монтирана На Ѕид Со Голем Капацитет ОД 10 ЛИТРИ, Канти за Складирање За Канцелариска Кујна и Дневна Соба, Голема Корпа За Отпадна Хартија,. [Со Дизајн На Капак] : Притиснете И Отворете Го Капакот со Прстите. Капакот Може Да Спречи Мириси. [Картичка Слот Дизајн] : Невидлив Предвремени Слот Дизајн, Слот Ширина 2см, Погоден За Дебелината На Вратата На Кујната На Повеќето Семејства. [ Вграден Дизајн] : Вграден Слот За Складирање Вреќи За Ѓубре, Област за Вреќи За Ѓубре, Лесен За Употреба, Нема Потреба да Се Најде. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди