.

.

New
200pcs/1lot SB најлонски прицврстувачки кабел за грмушка за заштитен кабел за заштита од типот на кабел за кабел за кабел за кабел, ракав за приклучок за кабел за кабел -

200pcs/1lot SB најлонски прицврстувачки кабел за грмушка за заштитен кабел за заштита од типот на кабел за кабел

DEN 1209.60

Тековен
Во продавницата

Боја : СБ-8 Материјал : најлон. Сертификација : Rohs. Потекло : Кина на копното. Материјал : најлон. Сертификација : Rohs. Потекло : Кина на копното. Спецификации на артиклите : Материјал : Најлонцертификација : Rohsorigin : Кина на копното.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди