.

.

New
Галакси А51 4Г Футрола За Жени Девојки Симпатична Љубовна Шема На Срце Целосна Заштита На Објективот На Фотоапаратот Тенок Тенок Мек Браник Тпу Силиконски Заштитен

Галакси А51 4Г Футрола За Жени Девојки Симпатична Љубовна Шема На Срце Целосна Заштита На Објективот

DEN 159.84

Тековен
Во продавницата

1 x Капак На Куќиштето За Галакси А51 4 G(6,5 Инчи) Само За Ослободување Во 2020 година [Совршено Вклопување]убава телефонска кутија е компатибилна само Со Samsung Galaxy A51 4 G. [Не ОДГОВАРА На A51 5g Верзија].Без заштитник на екранот.Може да работи со безжично полнење, држач за автомобил и држач за прстен на телефонот. [Љубовна Шема На Срце И Тенок Дизајн] Модерен мал принт во облик на срце го прави вашиот телефон убав и привлечен за очи и не бледне лесно во боја или дизајнот се менува со текот на времето. Лесен, ултра тенок дизајн и совршено вклопување што додава минимален волумен на вашиот паметен телефон. [Премиум Материјал]оваа заштитна футрола Галакси А51 4Г изработена од висококвалитетни флексибилни меки рабови НА ТПУ и браник. Тоа не само што обезбедува меко удобно чувство на допир, туку и го штити вашиот телефон од гребнатини, испакнатини и други дневни оштетувања. [Надградена Заштита На Објективот На Фотоапаратот] овој објектив На фотоапаратот Галакси А51 4Г има надграден дизајн, во споредба со редовните куќишта, овој случај е опремен со инсталиран капак за заштита на објективот кој е 3мм повисок од објективот што го прави вашиот објектив без прашина и ја подобрува заштитата на објективот. Нема повеќе изложени леќи!. [Прецизни Исечоци] ова куќиште отпорно НА удари Од Галаксија А51 4 G е лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и конектор.Флексибилните копчиња го носат искуството на допир на вашиот телефон.Дизајнот со лесен за држење и против лизгање ви го олеснува држењето и користењето на телефонот. [Совршено Вклопување]убава телефонска кутија е компатибилна само Со Samsung Galaxy A51 4 G. [Не ОДГОВАРА На A51 5g Верзија].Без заштитник на екранот.Може да работи со безжично полнење, држач за автомобил и држач за прстен на телефонот. [Љубовна Шема На Срце И Тенок Дизајн] Модерен мал принт во облик на срце го прави вашиот телефон убав и привлечен за очи и не бледне лесно во боја или дизајнот се менува со текот на времето. Лесен, ултра тенок дизајн и совршено вклопување што додава минимален волумен на вашиот паметен телефон. [Премиум Материјал]оваа заштитна футрола Галакси А51 4Г изработена од висококвалитетни флексибилни меки рабови НА ТПУ и браник. Тоа не само што обезбедува меко удобно чувство на допир, туку и го штити вашиот телефон од гребнатини, испакнатини и други дневни оштетувања.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди