.

.

New
Четка азума, Четка За Повеќекратна Употреба Гошигоши, Комплет Од 2 Бои, 1,1 х 1,6 х 8,7 инчи, Издржлива Четка За Отстранување Нечистотија Од Куќата

Четка азума, Четка За Повеќекратна Употреба Гошигоши, Комплет Од 2 Бои, 1,1 х 1,6 х 8,7 инчи, Издржлива Четка

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Големина : Прибл 1,1 х 1,6 х 8,7 инчи (2,7. Тежина На Производот : Прибл. Произведено Во Јапонија. Тешка четка за чистење низ куќата. Големина : Прибл. 1,1 х 1,6 х 8,7 инчи (2,7. Тежина На Производот : Прибл. Произведено Во Јапонија. Тешка четка за чистење низ куќата. 2 четки за чистење во боја за практично чистење околу вода. Влакната на врвот се дебели и издржливи, така што може да се користат за чистење плочки и линии за инјекциска смеса и чистење на одводи. Може да влезе во фини области и да ја изгребе бигорот и брзо да ја исчисти. Зафатот е обликуван да биде лесен за држење и лесен за употреба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди