.

.

New
ZSDF худи мачки печати пролетен топол кардиган худи обичен худи женски моден худи, портокалова, X-голема

ZSDF худи мачки печати пролетен топол кардиган худи обичен худи женски моден худи, портокалова, X-голема

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

90% памук, 10% рајон 100% полиестер - ткаенината има мало истегнување. Ткаенината е мека и удобна со умерена еластичност. Долги ракави, прилагодливи влечења, влечење, стилски обични џемпери што можат да се носат во секојдневниот живот. Повод : Погоден за надворешно, спорт, секојдневно, клуб, датира, секојдневен живот, канцеларија и излегување, совршено за пролет, есен и зима. Оваа обична печатена худи ќе го направи вашиот изглед уште погламурозно. Лесно е да се совпадне со хеланки/слаби фармерки/шорцеви/здолништа/фармерки за удобен и стилски изглед. Препорака за големина : Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина дадена на фотографијата, Забелешка : Ако сакате лабава и преголема големина, нарачајте една големина. ★ Обичен џемпер на пуловер со качулка ★ 100% Polyester Collar : Crew Neck Hoodiesleeves : Долга ракав дуксер Худсезон : пролет, лето, есен, зимска кокација : обична, секојдневна облека за дома, спорт . грижа за облека : машинско миење или миење на рацете, суво, но не Белење. Споредете ја горенаведената детална големина со вашата големина пред да нарачате. Поради поставките на мониторин, прикажете ги пикселите и другите фактори, може да има мала разлика во бојата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди