.

.

New
Емеливор Роденденска Забава Канти За Корпи За Складирање Поставени Канти За Складирање Што Се Склопуваат Со Двојни Рачки Преклопливи Корпи За Складирање Кутии За

Емеливор Роденденска Забава Канти За Корпи За Складирање Поставени Канти За Складирање Што Се Склопуваат Со Двојни

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

●Материјал} : еколошки материјал, кантите за организација се изработени од издржлив полиестерски филц, кој е удобен за допир, мек и отпорен на гребење Еколошки, безбеден за деца. Цврстите материјали ги прават нашите корпи за складирање потрајни. ●Совршена големина за организација : Отворена големина : 10.7 инчи, децата исто така можат лесно да ги транспортираат своите играчки. Овие кутии за складирање се совршени за повеќето организатори на коцки, кабинети за полици или маси за менување бебиња. Оваа корпа за складирање филц има добра отпорност на триење и е погодна за домашно складирање. ●Корпа За повеќекратна Употреба● : кантите за складирање на полиците на плакарот може да се стават на масата за чување играчки/списанија/весници Или во просторијата за перење за чување облека/чорапи, можете да ја користите насекаде! Идеалната корпа за складирање може лесно да се стави на полицата, плакарот, спалната соба, дневната соба, студентскиот дом, работната соба, бањата, алиштата, канцеларијата. ●Кутии Што се преклопуваат€ : Ако не ја користите оваа корпа за складирање, таа може да се преклопи за лесно складирање, нашата цврста кутија за складирање не само што се преклопува рамно, туку и лесно се собира. Тие можат да сокријат и држат многу неред, да ослободат многу простор и да одржуваат се што изгледа организирано. Нашите корпи за складирање се лесни и ги одржуваат уредни и организирани предмети за домаќинството, како што се козметика, кујнски прибор и додатоци за бања. ●Едноставен И Стилски Дизајн● : Различен од вообичаената корпа за складирање во монотона боја, Оваа канта за складирање на плакарот користејќи дигитално директно ултра јасно печатење на обрасци,направете ги кантите за складирање на плакарот во изглед на убавина и никогаш не избледуваат, Исто Така може да биде светла декорација за вашата соба. Чувствуваната текстура ве потсетува на топлите домашни денови, а деликатната рачна работа и шевовите ви даваат безвременска удобност. Овие слатки дизајни се совршени како подароци и совршен декор во дневната соба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди