.

.

New
Дизајнирајте Да Бидете Таксист Го Прави Животот Посебен, 22оз Пиво Штајн Керамички Танкард Кригла Со Рачка За Замрзнувач, Подароци За Роденденска Годишнина Божиќ Б?

Дизајнирајте Да Бидете Таксист Го Прави Животот Посебен, 22оз Пиво Штајн Керамички Танкард Кригла Со Рачка За Замрзнувач,

DEN 883.20

Тековен
Во продавницата

КЕРАМИЧКО ПИВО ШТАЈН : оваа пивска штајн е изработена од бела керамика со златна облога и Д-рачка Таа е безбедна за миење садови и содржи пиво во вредност од 22 мл. КОРИСЕН И УНИКАТЕН : Креативен и прилагоден подарок што ќе му се допадне, и тие ќе го гледаат секој ден кога ќе уживаат во неговото или нејзиното омилено ладно пиво. СОВРШЕНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Замислете го изгледот на нивното среќно лице кога ќе ја отворат кутијата за подароци и ќе го најдат ова кул персонализирано пиво штајн. Големина на производот : 6,6 х 6,6 х 3,5 инчи (Висина х Ширина х Длабочина). ПОДАРОК ШТО ЌЕ ИМ се ДОПАДНЕ : Забавен и топол подарок за колегите, најдобрите пријатели, членови на семејството како сопруг, сопруга, мајка, тато, баба, дедо, вујко, тетка, внука, внук, син или ќерка. ЗА СПЕЦИЈАЛНИ ПРИЛИКИ : Роденден, годишнина од венчавката, свршувачка, Денот на Вљубените На Таткото На Мајката, Божиќ Божиќ Денот на Благодарноста, Велигден, дипломирање, бременост, пензионирање или спомен. Ова Пиво Штајн сигурно ќе ви го насмее животот од уво до уво. Најдобрите подароци се и personal и функционални, и затоа овој смешен подарок пиво штајн е фантастичен избор. Можете да го облечете пивото со ставање подароци внатре, како што се налепници, бонбони и чоколади или талог од кафе и кесички чај. Оваа пивска штајн е изработена од бела керамика со златна облога и Д-рачка. Таа е безбедна за миење садови и содржи пиво во вредност од 22 мл. Големина на производот : 6,6 х 6,6 х 3,5 инчи (Висина х Ширина х Длабочина).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди