.

.

New
Дрвени Пиво Кригла Кафе Кригла За Роденден Или Дома Декор Подарок, Кафеава 1 Парче Антички Стил

Дрвени Пиво Кригла Кафе Кригла За Роденден Или Дома Декор Подарок, Кафеава 1 Парче Антички Стил

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : Манго Дрво, Боја : Кафеава, Тежина 460 Направено Со Дрво Од Манго и 100% водоотпорно со Боја На Храна Совршено За Подарок, Користете За Љубител на Пиво, Подарок За Роденден, Подарок За Затоплување На Куќата, Bенска Забава. ДИЗАЈН : оваа дрвена кригла, доаѓа со водоотпорен лак од стп меламин, доаѓа со рачка за држење и удобно користење. Антички германски изглед и чувство дека имате побогато искуство со пиење пиво. Сите наши производи се рачно изработени со Природни, Еколошки суровини, Пакетот Вклучува : - 1 единица Дрвена Кригла За пиво. Меламин СТП Водоотпорен лак/Облога. Материјал : Манго Дрво, Боја : Кафеава, Тежина 460. Направено Со Дрво Од Манго и 100% водоотпорно со Боја На Храна Совршено За Подарок, Користете За Љубител на Пиво, Подарок За Роденден, Подарок За Затоплување На Куќата, Bенска Забава. ДИЗАЈН : оваа дрвена кригла, доаѓа со водоотпорен лак од стп меламин, доаѓа со рачка за држење и удобно користење. Антички германски изглед и чувство дека имате побогато искуство со пиење пиво. Сите наши производи се рачно изработени со Природни, Еколошки суровини, Пакетот Вклучува : - 1 единица Дрвена Кригла За пиво. Меламин СТП Водоотпорен лак/Облога. Дрвена Кригла За Пиво, Подарок За Роденден, Подарок За Домашен Декор во оваа иновативна дрвена кригла е изработена со румен дизајн за поддршка на органски начин на живот. Уникатната кригла е направена со дрво и билно полирање за здрава и безбедна потрошувачка на пијалоци. Дрвото со супериорен квалитет се користи за одржување и издржливост. Има соодветна големина (4,5*6 инчи) за пијалоци што треба да се сервираат на гостите на забава, како и да се носат заедно додека патувате. Оваа рачно изработена кригла е чекор поблиску до здрава средина со карактеристичен стил.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди