.

.

New
SCCASE за Iphone 11 Случај Со Појас Клип Футрола, Тешки Солиден Полно Тело Воено-Одделение Шок-Отпорен Случај Компатибилен Со Apple iPhone 11

SCCASE за Iphone 11 Случај Со Појас Клип Футрола, Тешки Солиден Полно Тело Воено-Одделение Шок-Отпорен Случај

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Совршено Одговара : специјално дизајнирана кутија за клипови за i Phone 11 [6,1 инчи] Точни исечоци за сите копчиња, сензори и камери. Заштита од воено Одделение : iphone 11 случај со клип обезбедува заштита од целосна покриеност на телото од 360 степени.Мулти-слој одбрана заштита дизајн може да се избегне телефон во гребнатини, капка или шок.ПОДИГНАТИТЕ УСНИ од 1,5 мм се бранат од оштетувањата на екранот на телефонот и објективот на фотоапаратот. Ротирачки Ремен-Клип Kickstand Футрола : iphone 11 случај бранител со 360° ротирачки kickstand футрола и поддржува слободни раце за гледање,учење и работа.Појас-клип случај направени за секоја авантура. Зафат што не Се Лизга : црно за iphone 11 заштитно куќиште со дизајн на текстура на гуми и подобрени ленти што не се лизгаат од двете страни на куќиштето обезбедуваат подобро држење и удобно држење. Услуга по Продажбата : ние нудиме Доживотна Бесплатна Замена Случај.Било какви прашања или проблеми ве молиме слободно контактирајте не во секое време, ние ќе одговориме во рок од 7*24 часа за да ги решиме проблемите за вас. Совршено Одговара : специјално дизајнирана кутија за клипови за i Phone 11 [6,1 инчи]. Точни исечоци за сите копчиња, сензори и камери. Заштита од воено Одделение : iphone 11 случај со клип обезбедува заштита од целосна покриеност на телото од 360 степени.Мулти-слој одбрана заштита дизајн може да се избегне телефон во гребнатини, капка или шок.ПОДИГНАТИТЕ УСНИ од 1,5 мм се бранат од оштетувањата на екранот на телефонот и објективот на фотоапаратот. Ротирачки Ремен-Клип Kickstand Футрола : iphone 11 случај бранител со 360° ротирачки kickstand футрола и поддржува слободни раце за гледање,учење и работа.Појас-клип случај направени за секоја авантура. Зафат што не Се Лизга : црно за iphone 11 заштитно куќиште со дизајн на текстура на гуми и подобрени ленти што не се лизгаат од двете страни на куќиштето обезбедуваат подобро држење и удобно држење. Услуга по Продажбата : ние нудиме Доживотна Бесплатна Замена Случај.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди