.

.

New
Комоне Само-Затоплувачки Кревет За Миленичиња За Мали Средни Кучиња Мачки Кадифен Правоаголник Квадрат Смирувачко Гнездо Машина Што Може Да Се Пере Уживајте Во Сп

Комоне Само-Затоплувачки Кревет За Миленичиња За Мали Средни Кучиња Мачки Кадифен Правоаголник Квадрат

DEN 399.84

Тековен
Во продавницата

ГОЛЕМИНА и ПРЕДЛОГ : м 60 € 52 € 15cm; L 70 € 55 € 15cm; XL 80 € 65x 15cm ТОПЛА и МЕКА ТКАЕНИНА : тц ткаенина и краток кадифен, многу удобен и пријателски за кожата. Пп памучното полнење нуди чувство на удобност и сигурност. Лесен ДИЗАЈН : Удобен за носење, погоден за разни сцени како дневна соба, автомобил, отворено и многу повеќе. ОТПОРНО НА АБЕЊЕ И ДИШЕЊЕ НА ДНОТО : Користејќи неткаен материјал кој не се лизга и дише, спречете лесно лизгање на креветот за кучиња, обезбедете пријатна и здрава средина за спиење. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : Измијте во ладна вода, нежен циклус, не избелувајте, исушете ја, нежен циклус, тивок оган. не пеглајте, не сушете чисти. Одличен материјал и изработка издржлива ткаенина ОД ТК и краток кадифен, пополнувајќи памук со висока еластичност, оставете го вашето домашно милениче да ужива во спиењето. Прецизно шиење, невидливи агли и силен спој.Машина за перење чувајте го креветот за миленичиња чист со машина-измијте го одделно во ладна вода со благ детергент. Природно сушење и задолжително исушете го целосно пред употреба, преобликувајќи доколку е потребно. Ве молиме не користете белило, не паѓајте суво и не сушете чисто или железо.Постојат многу бои и големини за вас choose.It погоден е за мали до средни кучиња или повеќе кученца.Лесен за носење при патување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди