.

.

New
Геометриски Кариран 2 Пакет Пластичен Држач За Топчести Рампи Од Памук За Памук, Памук, Памучни Тркалезни Влошки, Конец, За Организатор За Складирање Додатоци За Ка?

Геометриски Кариран 2 Пакет Пластичен Држач За Топчести Рампи Од Памук За Памук, Памук, Памучни Тркалезни

DEN 271.84

Тековен
Во продавницата

Совршен за организирање шалтер за бања : канистрите за бања може да се користат за складирање на суета организатор на различни додатоци за бања како што се qtips,памучни топчиња,памучни брисеви, памучни тркалезни влошки, памучни пупки, врски за коса, конци, избор на конец, сол во бањата, средства за чистење уши, мал накит и многу повеќеПакетот вклучува : 2 пакет qtips носителите. Дебела Јасна Мазна Пластика : 2-те слатки тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, бидете безбедни и тешко е да не се скршите. Капаците 100% одговараат на теглите за да се чуваат од прашина и лесно се отвораат и затвораат.Овие мали тегли за аптека со капаци изгледаат како стакло, но тоа е поотпорно на капки од стаклото.Предметите се јасно видливи, не мора да се грижите дали ќе се скршат. Мултифункционален : Стаклените тегли за аптека не се резервирани само за додатоци за бања,користете ги за чување зрна кафе,сол,шеќер,бонбони ,ореви, закуски и многу повеќе! Покрај тоа,можете да го користите како микро растителна вазна, го прави вашиот дом повеќе рустикален стил. Функционална и Убавина Во Секој Простор : овие тегли за аптека се добри декор елементи, додатоци поставени за повеќето дозволи за декор на домот, како што се материјали за тоалет, додатоци за бања, организирање суета, полица, спална соба, исто така совршени во кујната или канцеларијата. 100% ЗАДОВОЛСТВО УСЛУГИ НА КЛИЕНТИТЕ : ако производот што го добивте е оштетен или несовршен или не сте 100% задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе обезбедиме задоволително решение за вас. Совршен за организирање шалтер за бања : канистрите за бања може да се користат за складирање на суета организатор на различни додатоци за бања како што се qtips,памучни топчиња,памучни брисеви, памучни тркалезни влошки, памучни пупки, врски за коса, конци, избор на конец, сол во бањата, средства за чистење уши, мал накит и многу повеќе.Пакетот вклучува : 2 пакет qtips носителите. Дебела Јасна Мазна Пластика : 2-те слатки тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, бидете безбедни и тешко е да не се скршите. Капаците 100% одговараат на теглите за да се чуваат од прашина и лесно се отвораат и затвораат.Овие мали тегли за аптека со капаци изгледаат како стакло, но тоа е поотпорно на капки од стаклото.Предметите се јасно видливи, не мора да се грижите дали ќе се скршат. Мултифункционален : Стаклените тегли за аптека не се резервирани само за додатоци за бања,користете ги за чување зрна кафе,сол,шеќер,бонбони ,ореви, закуски и многу повеќе! Покрај тоа,можете да го користите како микро растителна вазна, го прави вашиот дом повеќе рустикален стил.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди