.

.

New
Шарлот Тилбери Воздушна Четка Беспрекорен Спреј За Поставување, Јасно

Шарлот Тилбери Воздушна Четка Беспрекорен Спреј За Поставување, Јасно

DEN 608.00

Тековен
Во продавницата

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од . Ова е ограничен временски попуст. Попустот не се однесува на дигиталната содржина. Попуст добар додека залихите траат или додека не се повлечат . Трошоците за испорака и даноците може да важат за претходно намалени цени. го задржува правото да го измени или откаже попустот во секое време. Ако некој од производите или содржините поврзани со овој попуст се вратат, вашето враќање ќе биде еднакво на износот што сте го платиле за производот или содржината, предмет на применливи политики за враќање на средствата. Ароматична Смола : Ја Замаглува појавата на порите. Спреј за подесување без масло, лесен, хидратантен Помага во прајм и засилувач; поставената шминка До 16 часа Содржи Беспрекорни Форматори На Филмови кои дејствуваат како невидлив штит за беспрекорно поставување шминка цел ден без топење, избледување или таложење во линии Засилени Со Алое Вера, богати со витамини и засилувач; минерали за одржување на кожата да се чувствува мазна и влажна; еластичен Зајакнат Со Јапонски Зелен Чај за да се создаде помека, хидрирана кожа натопен Со нежен, возбудлив свеж, цветен Мирис дава Беспрекорен изглед, "штотуку применет" финиш За шминка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди