.

.

New
Среќа 13 камионџија за мажи

Среќа 13 камионџија за мажи

DEN 564.80

Тековен
Во продавницата

50% полиестер, 50% памук Направени во САД или увезени. Затворање на привремено. Само миење на рацете. 60% памук / 40% полиестер. „Пантер глава“ извезена графичка лепенка од предната страна. „13“ извезено на задната лева страна. Прилагодлива лента. Дво-тон со помал профил. Капакот за камиони на главата Пантер е дво-тон со долниот профил со фит-мрежи од 5-панели со 5-панел камиони и има среќа на „Пантер главата“ на „Пантер глава“, зашиена на предната страна, страничен вез „13“ и има прилагодливо затворање на Snapback. Брзина и слава!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди