.

.

New
Алаза симпатични печурки за печурки за бања 1о% памук 2 парчиња крпа за лице 16 x 28 инчи, абсорбента мека и пријателска за кожата

Алаза симпатични печурки за печурки за бања 1о% памук 2 парчиња крпа за лице 16 x 28 инчи, абсорбента мека и пријателска

DEN 1054.40

Тековен
Во продавницата

100% памучна кујна рачна крпа мала бања плажа крпа за деца момчиња деца деца жени жени сет од 2 декоративни со дизајн две парчиња мијалник миење крпала тери симпатична лице коса куче глава автомобил пливање базен базен за салата спа салон за кожата за нега на кожата 【Мека и удобна】 : висококвалитетни крпи за памучни раце кои се пријателски за кожата, меки и погодни за лице, нега на кожата, па дури и бањата. Рабовите на рачната крпа се засилени за да спречат да се разоткрие, да се искине и да се кине по миењето. 【Подобра апсорпција на вода】 : Тери материјал за пешкир овозможува максимална апсорпција. Совршено за базен, бања, плажа, салон, најважни работи за соби за колеџ, бања или теретана. Комплетот за крпи е дизајниран да им обезбеди на корисниците сите основни потребни сушење бања за да ја завиткаат вашата коса или да го исушат вашето тело. 【Симпатичен дизајн】 : Секоја крпа е направена со дизајн. Можете да најдете стотици дизајни во продавница како животно, цвеќиња, етнички, култура, уметност, фестивал и така натаму. 【Лесна грижа】 : Машинско миење со топла вода помала од 104 ℉/ 40. Измијте го пред да го користите за прв пат. Meddium Size 16 x 28 инчи погодна за повеќето принудувања. Може да се користи како рачна крпа, кујнска крпа или крпа за бања. Висок квалитет и мека чиста премија памук мека и удобна добра апсорпција на вода персонализиран дизајн Различни теми дизајн се состои од стотици и илјадници обрасци. Не само бришење и апсорбирање на вода добро, туку и подобро ја украсува вашата куќа. Одличен подарок одличен избор за вашите пријатели и роднини на родендени, Божиќ, Денот на благодарноста, Денот на мајката, Денот на таткото, Новите години и многу повеќе незаборавни денови!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди