.

.

New
ВОРКУЛ Перат Кревет Влошки Пет Мебел Покрива Гајба Душеци Анти-Лизга Миленичиња Кревети Водоотпорен Дневна Соба Мебел Покритие Заштитник За Домашно Милениче Сива

ВОРКУЛ Перат Кревет Влошки Пет Мебел Покрива Гајба Душеци Анти-Лизга Миленичиња Кревети Водоотпорен Дневна Соба

DEN 268.64

Тековен
Во продавницата

Руно Погоден за дом, студентски дом, хотел, ресторан, трпезарија, дневна соба и други места каде што ќе игра вашето домашно милениче. Материјал од поларно руно, силен капацитет за апсорпција на вода, така што урината од домашно милениче не продира во јорганот. Издржлив и отпорен на влага, може да се користи за кревети, софа, кауч, стол, под итн. Не е лесно да се деформира и во голема мера го зголемува работниот век. Водоотпорната мембрана НА ТПУ во средината е водоотпорна и отпорна на урина. Опис дали сакате да си играте со вашето домашно милениче на креветот или каучот? Ако е така, нашето водоотпорно ќебе е внимателно подготвено за вас. Може да се користи како заштитник за постелнина, душек отпорен на влага, подлога за миленичиња итн. Мултифункционален и ќе ви се допадне. Заслужуваш да имаш. Карактеристики-Боја : Сива.- Материјал : Поларно Руно, ТПУ, Пластика.- Големина : 100.- Погоден за дом, студентски дом, хотел, ресторан, трпезарија, дневна соба и други места каде што ќе игра вашето домашно милениче.- Материјал од поларно руно, силен капацитет за апсорпција на вода, така што урината од домашно милениче не продира во јорганот.- Водоотпорната мембрана НА ТПУ во средината е водоотпорна и отпорна на урина.- Не е лесно да се деформира и во голема мера го зголемува работниот век . - Издржлив и отпорен на влага, може да се користи за кревети, софа, кауч, стол, под итн. Пакет, Вклучувајќи 1 x Водоотпорен Миленичиња Ќебе.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди