.

.

New
ЕМТЕЈ Дома Декор Фрли Перница За Софа Перница Покритие, жал За Она Што Го Реков Паркинг Р. В. Кампер Декоративни Плоштад Акцент Патент И Двострани Печатење Перница С

ЕМТЕЈ Дома Декор Фрли Перница За Софа Перница Покритие, жал За Она Што Го Реков Паркинг Р. В. Кампер

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Мешавина Од Полиестер И Полиестер Произведено во САД Или Увезено. Мерење : 16х16инчи квадратни навлаки за перници, 40х40см.Направено од полиестер со висок нежен и мек квалитет потребен, Удобен и мек. Двострано печатење со ист дизајн за украсен вашиот дом. Тоа е со невидлив патент за лесна погодност.Верувам дека ќе го задоволи вашиот вкус. Забележете дека капакот на куќиштето на перницата нема ВМЕТНУВАЊЕ внатре, само перница covers.It ќе биде И ВО РЕД за машинско перење или миење со рака, нежно исчистете и закачете суво. Капакот за перница за фрлање е добра декорација за вашите домашни софи, прозорци, кревети и така натаму on.It исто така е совршен подарок за вашата сопруга, сопруг и сите луѓе што ги сакате. Навлака за куќиште за перница со целосна функција : може да се користи како перница за прегратка, перница за автомобил, перница за спиење, перница за дремење, лумбална канцеларија и така натаму.Ние дизајнираме различни модели и различни големини навлаки за куќишта за перници за да ги задоволиме вашите потреби. Мешавина Од Полиестер И Полиестер. Произведено во САД Или Увезено. Мерење : 16х16инчи квадратни навлаки за перници, 40х40см.Направено од полиестер со висок нежен и мек квалитет потребен, Удобен и мек. Двострано печатење со ист дизајн за украсен вашиот дом. Тоа е со невидлив патент за лесна погодност.Верувам дека ќе го задоволи вашиот вкус. Забележете дека капакот на куќиштето на перницата нема ВМЕТНУВАЊЕ внатре, само перница covers.It ќе биде И ВО РЕД за машинско перење или миење со рака, нежно исчистете и закачете суво. Капакот за перница за фрлање е добра декорација за вашите домашни софи, прозорци, кревети и така натаму on.It исто така е совршен подарок за вашата сопруга, сопруг и сите луѓе што ги сакате. Навлака за куќиште за перница со целосна функција : може да се користи како перница за прегратка, перница за автомобил, перница за спиење, перница за дремење, лумбална канцеларија и така натаму.Ние дизајнираме различни модели и различни големини навлаки за куќишта за перници за да ги задоволиме вашите потреби.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди