.

.

New
Делта Славина Д73850-Рб Лахара Ѕид Монтиран Пролет Натоварен Држач За Тоалетна Хартија Во Венецијанска Бронза, Додатоци За Бања

Делта Славина Д73850-Рб Лахара Ѕид Монтиран Пролет Натоварен Држач За Тоалетна Хартија Во Венецијанска

DEN 633.44

Тековен
Во продавницата

Лахара, висококвалитетна колекција На Тапа Делта, со дизајн инспириран од океански бранови, ќе создаде забавен нов проект, истовремено доставувајќи инспириран декор за бања со координативна славина, глава за туширање и опции за додатоци за бања и е достапен во полиран хром, венецијанска бронза, нерѓосувачки челик и шампањска бронзена завршница Создадете лесна и удобна атмосфера во вашата бања со овој хардверски додаток за бања. Овој држач за тоалетна хартија ќе придонесе за организација на бања во заживувачка венецијанска бронзена завршница. Метал формиран од методот на конструкција на леано цинк за зголемена издржливост. Вклучени се инструкции за инсталација и хардвер. Опис На производот Инспирирана Од убавината и блаженството на океанските бранови, Колекцијата Лахара и дава на вашата бања уникатна елеганција. Елегантните линии во комбинација со недооценени детали даваат смела изјава која е и модерна и безвременска. Завршете го вашиот простор со дополнителни парчиња Од Колекцијата Лахара (продадени одделно). Од Производителот Инспириран од убавината и блаженството на океанските бранови, колекцијата Лахара и дава на вашата бања уникатна елеганција. Елегантните линии се комбинираат со недооценени детали за да дадат смела изјава која е и модерна и безвременска. Колекцијата Лахара совршено се координира со славината Лахара На Делта за да обезбеди полиран изглед низ вашата бања. Достапни се повеќе завршетоци и големини.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди