.

.

New
Црвена Обесчестена Про Серија Xbox 360 Контролер

Црвена Обесчестена Про Серија Xbox 360 Контролер

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Црвениот Обесчестени Про Серија Xbox 360 Контролер Модјункиез Про Серија Xbox 360 Контролори. Направени Од Страна На Про Гејмер За Про Гејмер! Турнирот Е Подготвен И Одобрен.Тестирани Од Страна На Про Гејмер. Прецизно Калибрирани За Турнирот Action.No Бавно 360 Гаранција Движење Трик Стрелец Тестирани и Одобрени.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди